Náš tím

Robert Sajtlava Bar Impresario

Róbert Šajtlava

Cocktail & Bar Consultant

Našu barovú agentúru Bar Impresario založil Róbert Šajtlava, ktorý je súčasťou slovenskej barovej scény od roku 2010, v podstate celý svoj profesný život. Svoju vášeň ku cocktailom a kvalitnému servisu našiel v sebe ešte počas štúdií na Hotelovej Akadémi v Piešťanoch. Svoju aktívnu barmanskú kariéru absolvoval v popredných bratislavských cocktail baroch. V roku 2014 získal od časopisu Bar Magazine – thinking about drinking ocenenie barman roka a medzi rokmi 2015 až 2020 zastával pozíciu odborného riaditeľa tohto časopisu. V roku 2019 získal na Slovak Bar Awards ocenenie Barová osobnosť roka. V Bar Impresario sa venuje najmä spoluprácam s distribútormi značiek z alko a nealko segmentu, tvorbe projektov a odborným konzultáciam pre horeca odvetvie.

Daniel Banič Bar Impresario

Daniel Banič

Project manager

Vášeň pre gastronómiu v sebe našiel už v útlom veku, naplno sa však prejavila až štúdiom na Hotelovej akadémii v Piešťanoch, kde sa aj spoznal s Róbertom. Práve počas štúdií zistil že gastronómia je to, čomu sa chce v živote venovať, a preto sa vydal študovať gastro management na Vysokú školu hotelovú v Prahe. Po 7 rokoch strávených v Prahe sa plný motivácie a inšpirácie vrátil späť do rodnej Trnavy, kde momentálne pracuje ako manažér kaviarne Thalmeiner na trnavskom Nádvorí. V Bar Impresario sa venuje projektom agentúry a ich napredovaniu.

Patrik Dlhý Bar Impresario

Patrik Dlhý

Head Bartender

Patrik ,,Long,, Dlhý je v Trnave dobre známy vďaka prevádzke Čajka, kde zastáva pozíciu manažéra. Absolvoval štúdium na Súkromnej odbornej škole v Trnave. Už odmalička inklinoval ku športu a tímového ducha neskôr preniesol aj do svojej práce v gastronómii. V roku 2019 dostal možnosť viesť podnik Čajka a uplatniť svoje skúsenosti a myšlienky. Nebojí sa dať príležitosť mladým ľuďom bez skúsenosti, nakoľko má trpezlivú povahu a svoj pracovný tím si doslova ,,vytrénováva,, podľa svojej predstavy. Patrik je team leader telom aj dušou, preto má na starosti celý barový tím v Bar Impresario. Inšpirácie pri práci čerpá z rôznych krajín sveta. Najviac ho očarili Japonsko alebo Hawaii. Patrik vedie celý barmanský tím našej spoločnosti. Náš barman na svadbu je ten, ktorý vám bude počas vášho jedinečného dňa dopínať vaše chuťové poháriky. 🙂 Cocktaily na svadbe sú to práve čo vám dotvorí nezabudnuteľné zážitky pre vás a vašich hostí.